Kwiaty

 

Proponujemy gustowne wieńce, eleganckie wiązanki, jak również stylowe stroiki
na trumny i do urn.

Na hasło „KWIATY GRATIS”, zapewniamy bezpłatnie stroik na trumnę (urnę) lub wiązankę.

Podstawą otrzymania oferty KWIATÓW GRATIS jest podanie hasła przy podpisaniu zlecenia usługi pogrzebowej.

Oferujemy kwiaty zgodnie z katalogiem

Wyrażają nie tylko smutek oraz pamięć, ale także szacunek do Zmarłego. Nie sposób wyobrazić sobie pogrzebu bez wieńców oraz bukietów, którymi okrywa się grób. Eleganckie, gustowne, przygotowane z największą starannością: kwiaty pogrzebowe tworzymy, biorąc pod uwagę zarówno oczekiwania Rodziny Zmarłego, jak i obowiązującą tradycję. Sięgamy po gatunki roślin, które charakteryzują się pięknym wyglądem oraz trwałością. Do nich dołączamy również ozdobne elementy, takie jak suszone trawy i wstążki.

wience

11

Każdą uroczystość Ostatniego Pożegnania cechuje obecność kwiatów. Tworzymy dla Państwa eleganckie wieńce pogrzebowe, których przykładowe zdjęcia można obejrzeć w niniejszej galerii. Ich dowozem na Mszę, czy cmentarz zajmuje się nasz warszawski zakład. Komponujemy je z kilku rodzajów roślin – kwiatów, traw ozdobnych i dodatków, dobierając je pod kątem kształtu oraz koloru tak, aby były spójne i symetryczne.

Szacunek Zmarłemu Rodzina może okazać na wiele sposobów - na przykład przy pomocy pięknych, kolorowych bukietów. Imponujące, starannie przygotowane wieńce pogrzebowe tworzymy z użyciem różnych gatunków kwiatów. Zgodnie z wolą Rodziny Zmarłego sięgamy zarówno po te intensywne, jak i bardziej stonowane barwy, które urozmaicamy przy pomocy wstążek, traw oraz innych dekoracji. Nasze doświadczenie pozwala nam tworzyć kompozycje zachwycające harmonią kształtu, elegancją wykonania oraz doskonałą symetrią.22

 

 

wiazanki11

Wykonywane w naszym zakładzie bukiety, powstają z myślą o ich pięknej prezencji w Kościele i bycia ukojeniem smutku Rodziny Zmarłego. Wiązanki pogrzebowe udostępniamy w wielu rozmaitych wersjach, wśród których można wybrać zarówno bardziej barwne (żółte, pomarańczowe), jak i stonowane wzory (biel, czerwień, beż). Powstają z tradycyjnych kwiatów takich, jak róże, lilie czy gerbery oraz elementów uzupełniających z traw i wstążek.22

 

 

pająki

11

Nietuzinkowym uzupełnieniem uroczystości pogrzebowej mogą być także kompozycje kwiatów, tzw. pająki. Są mniejsze niż standardowe wiązanki, a rośliny spływają po ich bokach tworząc fantazyjne kształty.22

 

 

gniazda

11

Okrągłe lub półokrągłe bukiety sprawdzają się do uzupełnienia dekoracji w Kościele podczas mszy pogrzebowej oraz jako piękna ozdoba urny Zmarłego. Gniazda przygotowujemy w różnych barwach i wielkościach.
22

 

ZDJĘCIA ZNAJDUJĄCE SIĘ W GALERIACH SĄ WYŁĄCZNĄ WŁASNOŚCIĄ "KALLA" DANIEL GABRYSIAK. 
JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE ICH DO CELÓW KOMERCYJNYCH BEZ NASZEJ ZGODY JEST ZABRONIONE.

Przypomnijmy: zgodnie z art. 17 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych tylko twórcy przysługuje wyłączne prawo do korzystania z obrazu, rozporządzania nim oraz prawo do wynagrodzenia za korzystanie z obrazu.

ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. - Prawo własności przemysłowej (tekst jedn.: Dz. U. z 2013 r. poz. 1410) oraz ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jedn.: Dz.U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

billionphotos 992091