Trumny

Wiemy, jak ważną kwestią podczas organizacji pogrzebu jest wybór odpowiedniej trumny lub urny. Rodziny Zmarłych, które przychodzą do naszych biur, pragną pożegnać Bliskich z szacunkiem, w sposób godny i elegancki. W związku z tym nasza oferta trumien oraz urn jest bardzo szeroka, a zarazem korzystna cenowo. Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, wśród których znajdują się zarówno klasyczne, jak i nowoczesne modele wykonane z największą starannością. Chcemy, aby nasze propozycje przypadły do gustu każdemu, kto znalazł się w tej niełatwej sytuacji.


Drewniane trumny – klasyczne i nowoczesne

Prezentujemy szeroki wybór trumien oraz urn. W naszych warszawskim biurach pogrzebowych mogą liczyć Państwo na fachowe doradztwo w tym zakresie. Przedstawimy pełną ofertę oraz podpowiemy, które rozwiązanie okaże się najkorzystniejsze.

Trumny wykonujemy z różnych gatunków drewna o wysokich walorach estetycznych. Istnieje możliwość wyboru modelu z połyskiem (lakierowane) lub bez niego (matowe), w jasnym lub ciemnym odcieniu, a także otwieranych pełnych bądź w połowie. Wnętrze każdej z nich wyściełane zostaje delikatną atłasową tkaniną. Dbamy o to, aby w prezentowanej ofercie dostępne były zarówno klasyczne modele, jak i te, które wyróżniają się dodatkowymi zdobieniami. Wykończone zostają z największą starannością tak, aby podkreślić piękno drewna oraz podkreślić kunszt wykonania poszczególnych elementów, takich jak okucia czy krzyże. Śledzimy również zmieniające się trendy funeralne – ofertę uzupełniamy o nowoczesne urny.

Wysoka jakość i przystępna cena

Oferowane trumny i urny można obejrzeć w naszych warszawskich biurach. Wystawy są dostępne dla każdego, kto odwiedzi jeden z naszych punktów. Na miejscu zawsze czeka pracownik, który udzieli niezbędnych informacji także na temat wybranych modeli dostępnych urn. Podpowiedzą również, na które elementy dodatkowe warto się zdecydować. Służymy naszą pomocą zawsze, gdy zachodzi potrzeba wsparcia Rodzin w podjęciu tej trudnej decyzji.