Kalla Warszawa

e-Klepsydra, czyli cyfrowy nekrolog

Przy organizacji pogrzebu przez Zakład Pogrzebowy Kalla Warszawa Rodzina Zmarłej Osoby może skorzystać z różnych sposobów powiadomienia bliskich i dalszych członków Rodziny, przyjaciół, znajomych i współpracowników Osoby Zmarłej. Zwyczajowo najbliższą Rodzinę i przyjaciół powiadamia się telefonicznie. W miejscach związanych z życiem Zmarłej Osoby (klatka budynku, w którym mieszkała, parafia, miejsce pracy), a także w miejscach przeznaczonych na takie powiadomienia (tablica przykościelna lub przycmentarna) wywiesza się papierową klepsydrę. Można również zamieścić nekrolog w wydaniach gazet codziennych – regionalnych lub ogólnopolskich.

Elektroniczna Klepsydra: pomagamy poinformować o ceremonii pogrzebowej wszystkie ważne osoby.

Nasz zakład pogrzebowy Kalla Daniel Gabrysiak oferuje elektroniczne powiadomienie eKlepsydra, nazywane również elektronicznym nekrologiem.

eKlepsydra umożliwia szybkie powiadomienie o śmierci Bliskiej Osoby i przekazanie szczegółów dotyczących kremacji i pogrzebu wszystkim członkom Rodziny, Przyjaciołom, znajomym, współpracownikom Osoby Zmarłej.

eKlepsydra wyróżnia się wyjątkowym, indywidualnym podejściem oraz umożliwia nam łatwe przekazywanie informacji wybranym osobom, nawet w sytuacji, gdy nie utrzymujemy z nimi stałego i bezpośredniego kontaktu lub mieszkają w odległych zakątkach globu.

e-Klepsydra: powiadomienie o pogrzebie przez SMS lub email

Powiadomienie przyjmuje formę SMS-a lub wiadomości e-mail. Załączony z nich link kieruje nas do wyjątkowej i spersonalizowanej strony internetowej, znanej jako “elektroniczny nekrolog“. Strona ta zawiera różnorodne informacje, takie jak zdjęcie Zmarłej Osoby, jej imię i nazwisko, miejsce pożegnania, miejsce pochówku oraz punkt konsolacji. Dodatkowo, umieszcza się na niej interaktywne mapy ułatwiające dotarcie do tych lokalizacji. To szczególnie przydatne dla osób, które przybywają na pogrzeb z innych miejscowości. W ramach powiadomienia eKlepsydra można również umieścić specjalne przesłanie od rodziny, np. prośbę o nieskładanie kondolencji.

eKlepsydra pomaga pamiętać o wszystkich istotnych szczegółach dotyczących pogrzebu oraz wspominać Zmarłego w czasie żałoby.

Więcej informacji o powiadomieniu dostępnych jest na stronie www.eklepsydra.pl

eKlepsydra i klepsydra tradycyjna

Kalla, zakład pogrzebowy, który pomaga pamiętać

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług Zakładu Pogrzebowego Kalla w Warszawie. Nasza firma jest gotowa służyć wsparciem i profesjonalną opieką 24/7 w tym trudnym okresie pożegnania bliskiej osoby. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać nasze usługi:

1. Komplementarność usług: Jesteśmy w stanie zapewnić pełen zakres usług związanych z ceremonią pogrzebową. Nasza oferta obejmuje kremacje, sprzedaż trumien i urn, organizację transportu ciała Zmarłego, dostarczanie pięknych wieńców i wiązanek, a także pomoc we wszystkich formalnościach związanych z pogrzebem.

2. Domy Pogrzebowe w całej Warszawie: Zakład Pogrzebowy Kalla jest obecny na wielu warszawskich dzielnicach, w tym Ursynowie, Ochocie, Żoliborzu, Bielanach, Służewiu, Mokotowie, Wólce Węglowej oraz na Woli. Dzięki naszej rozległej sieci oddziałów, jesteśmy blisko mieszkańców różnych części miasta, co pozwala nam szybko i sprawnie sprostać wszelkim potrzebom.

3. Profesjonalna kadra: Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy podejdą z pełnym zrozumieniem i troską do każdego przypadku. Naszym celem jest zapewnienie godnego pożegnania i wsparcie dla Rodzin w trudnych chwilach – w tym również poprzez eKlepsydrę.

Zakład Pogrzebowy Kalla to miejsce, gdzie możesz liczyć na profesjonalizm, empatię oraz wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebowej.