Kalla Warszawa

Usługi pogrzebowe

Śmierć Bliskiej nam osoby to bardzo traumatyczne wydarzenie. Wiemy, jak ciężko jest zapełnić pustkę po stracie brata, siostry czy rodziców. Jest to trudny czas dla całej Rodziny, dlatego w domu pogrzebowym Kalla Daniel Gabrysiak dokładamy wszelkich starań, aby w możliwie największym stopniu ułatwić Państwu ten trudny czas i zapewnić spokojną, harmonijną atmosferę ceremonii pogrzebowej.

Od 1990 roku swoje usługi pogrzebowe świadczymy na terenie Warszawy i okolic, jednak zgodnie z życzeniem Rodziny działamy na terenie całej Polski. Świadczymy usługi pogrzebowe na wszystkich warszawskich cmentarzach, w tym na Cmentarzu Komunalnym Północnym na Wólce Węglowej – Cmentarz Północny, Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie, Powązki Stare, Powązki Wojskowe – Komunalne, Wawrzyszew, Marysin Wawerski, Cmentarz Bródzieński – Bródnowski, Cmentarz Wolski. Organizujemy pogrzeby na wszystkich cmentarzach komunalnych i parafialnych w Warszawie , okolicach i na terenie całej Polski.

Zakład pogrzebowy Kalla Warszawa

Nasz dom pogrzebowy świadczy swoje usługi przez całą dobę. Zakład pogrzebowy Kalla świadczy usługi pogrzebowe na terenie Woli, Bielan, Żoliborza, Śródmieścia- Centrum, Bemowa, Ochoty, Bródna, Pragi, Gocławia. Nie są nam obce również rejony południowe Warszawy, jak Mokotów, Wilanów, Służew oraz okolice Warszawy m.in. Pyry, Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie, Grabów, Piaseczno, okolice Piaseczna. Poza samą uroczystością pogrzebową oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług, które pozwolą w odpowiedni sposób odciążyć Państwa w przygotowywaniu uroczystości pogrzebowych oraz w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych.

Zapewniamy transport Zmarłego z domu, ze szpitala, z hospicjum, z domu opieki lub też innego miejsca wskazanego przez Rodzinę Zmarłego. Posiadamy specjalistyczne samochody marki Mercedes-Benz. Oprócz tego w imieniu Rodziny realizujemy wszystkie możliwe formalności w urzędach oraz kancelariach kościelnych i cmentarnych. W ramach rozliczenia usługi pobieramy zasiłek pogrzebowy z ZUS-u, MSWiA, WBE itp. Dodatkowo na specjalne życzenie pośredniczymy w zamawianiu nekrologów i kondolencji w prasie.

Pogrzeby tradycyjne oraz z urną

Podczas ceremonii jesteśmy w stanie dostosować się do zwyczajów oraz obrzędów praktykowanych w konkretnej parafii. Formą pożegnania Zmarłego jest towarzyszenie trumnie w kościele oraz w kondukcie żałobnym na cmentarz. W dalszej kolejności zajmujemy się obsługą ceremonii przy grobie.

Poza tradycyjnymi pochówkami w trumnie zajmujemy się również kremacją. Jest to coraz częściej praktykowana forma chowania Zmarłych. Sam obrzęd pogrzebowy nie różni się w tym przypadku od pochówku tradycyjnego. Zapewniamy kremację oraz szeroki wybór urn. W naszych biurach są wystawy trumien i urn. Towarzyszymy Zmarłemu na każdym etapie prowadzonych obrzędów – w kaplicy, w kościele podczas Mszy oraz przy grobie w czasie pochówku. Dzięki temu obrzędy mogą być pełnione w sposób godny oraz uroczysty. Pogrzeby z urną odbywają się na wszystkich cmentarzach , niezależnie od rejonizacji. 

Pogrzeb

Kremacja

Pogrzeb świecki

z udziałem mistrza ceremonii