Kalla Warszawa

Zakład Pogrzebowy Kalla Warszawa - opinie

Witamy na stronie Opinie Klientów Zakładu Pogrzebowego Kalla w Warszawie. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej tradycji i profesjonalizmu w dziedzinie usług pogrzebowych. W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy zaufanie licznych Rodzin w trudnych momentach pożegnania ich Biskich. Nasza firma skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości usług organizacji pogrzebu, Kremacji w Warszawie  czy też pogrzebu świeckiego, pełnej dyskrecji oraz szacunku wobec klientów.

Zakład Pogrzebowy Kalla w Warszawie posiada trzy oddziały – biura, dostarczając wsparcia w trudnych momentach żałoby:

Zakład Pogrzebowy Kalla Mokotów – Oddział ten oferuje usługi na terenie Mokotowa i nie tylko, zapewniając profesjonalne podejście, które zawsze stawia potrzeby klientów na pierwszym miejscu.

Zakład Pogrzebowy Kalla Wólka Węglowa – Nasza obecność na Wólce Węglowej umożliwia dostarczenie wsparcia mieszkańcom tego obszaru i nie tylko. W tych trudnych chwilach oferujemy pełne zrozumienie i solidarność.

Zakład Pogrzebowy Kalla Wola – Oddział na Woli działa zgodnie z naszymi wartościami, zapewniając profesjonalne usługi i pełne wsparcie dla Rodzin potrzebujących pomocy w tym delikatnym czasie.

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałą opinią w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. Działamy z pełnym szacunkiem wobec tradycji i obyczajów różnych wyznań i kultur. Nasz zespół zdaje sobie sprawę, jak istotne jest dostarczenie wsparcia w tych trudnych chwilach żałoby, dlatego staramy się uczynić proces jak najłagodniejszym i godnym.

Opinie o Domu Pogrzebowym Kalla – Warszawa

Opinie klientów są dla nas niezwykle cenne, ponieważ stanowią potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług oraz oddania naszego zespołu w pełnieniu tej ważnej roli w życiu naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie, i za możliwość towarzyszenia w tych trudnych chwilach.

155 Reviews

Marylka Dabrowska

Wczoraj bylysmy na pozegnaniu i na kremacji, bylo bardzo uroczyscie i elegancko, zdjecie bardzo nam sie podoba. Dziekujemy za tak sprawne zalatwienie wszystkiego, pozdrawiam, Maria Dabrowska, 22.03.2024

Filip

Usługa przez firmę Kalla Daniel Gabrysiak wykonana została profesjonalnie. Panowie z obsługi bez pośpiechu, pomocni. Kwiaty piękne, świeżutkie. Polecę ich pracę na pewno. Mają na mieście nieposzlakowaną opinię.

Ania

Dziękuję za godną usługę pogrzebową. Za piękne kwiaty, za skrzypce, za panów przy pogrzebie. Kwiaty wyglądały jak na zdjęciach w katalogu w biurze na Płockiej.

Rodzina

Pani Ewo, bardzo dziękujemy za perfekcyjną organizację dzisiejszego pochówku naszego Męża, Ojca i Teścia Śp. Grzegorza Mroczkowskiego. Wszystko przebiegło godnie i pięknie. Pozdrawiamy Rodzina

Joasia

Bardzo dziękujemy za całość... 🙂

Małgorzata i Robert

Dziękujemy za doskonałą organizację pogrzebu naszego Taty. Pełne zaangażowanie pracowników, życzliwość i terminowość. W trakcie przygotowań zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie. Polecamy firmę "Kalla" z całego serca.

Anna Iżewska

Dzień dobry, Chciałam bardzo Państwu podziękować za zorganizowanie tej bardzo trudnej dla mnie uroczystości. Dzięki Państwu życzliwości jakoś to przetrwałam. Anna Iżewska

Marzena Trojanowska

Dzień dobry, Chciałabym gorąco podziękować za organizację pogrzebu mojego Taty. Wszystko odbyło się idealnie, profesjonalnie, elegancko, niezwykle taktownie - wszystko było zapięte na ostatni guzik. Dziękuję za cierpliwość, podpowiedzi, odbieranie ode mnie niezliczonych telefonów Dziękuję za pomoc w kancelarii cmentarza już w dniu pogrzebu (wcześniejsze wejście) oraz za spore wsparcie związane z wyborem miejsca już na samym cmentarzu (sektor B). Równocześnie chciałam podkreślić, że bardzo podobała mi się oprawa muzyczna (skrzypce) - zostały zagrane ulubione utwory Taty, które od razu rozpoznałam (Adagio i Amazing Grace). Dziękuję też za obrazki "Jezu, ufam Tobie" z modlitwą za Tatę i numerem kwatery, które można było rozdać żałobnikom. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam. Marzena Trojanowska

Magdalena

Wspaniała obsługa,kochani profesjonalni ludzie. Ocena najwyższa z możliwych. Polecam z pełna świadomością.

Jacek Świeca

Bardzo dziękuję za profesjonalizm, kulturę i sprawność w pochówku mojego przyjaciela Ireneusza.

Write a Review