Kalla Warszawa

Kwiaty, wieńce, wiązanki pogrzebowe

Proponujemy gustowne wieńce, eleganckie wiązanki, jak również stylowe stroiki na trumny i do urn.

Podstawą otrzymania oferty KWIATÓW GRATIS jest podanie hasła przy podpisaniu zlecenia usługi pogrzebowej.

Wyrażają nie tylko smutek oraz pamięć, ale także szacunek do Zmarłego. Nie sposób wyobrazić sobie pogrzebu bez wieńców oraz bukietów, którymi okrywa się grób. Eleganckie, gustowne, przygotowane z największą starannością: kwiaty pogrzebowe tworzymy, biorąc pod uwagę zarówno oczekiwania Rodziny Zmarłego, jak i obowiązującą tradycję. Sięgamy po gatunki roślin, które charakteryzują się pięknym wyglądem oraz trwałością. Do nich dołączamy również ozdobne elementy, takie jak suszone trawy i wstążki.

wieńce
separator

Wieńce pogrzebowe – Warszawa

Nietuzinkowym uzupełnieniem uroczystości pogrzebowej mogą być także kompozycje kwiatów, tzw. pająki. Są mniejsze niż standardowe wiązanki, a rośliny spływają po ich bokach tworząc fantazyjne kształty.

Każdą uroczystość Ostatniego Pożegnania cechuje obecność kwiatów. Tworzymy dla Państwa eleganckie wieńce pogrzebowe, których przykładowe zdjęcia można obejrzeć w niniejszej galerii. Ich dowozem na Mszę, czy cmentarz zajmuje się nasz warszawski zakład. Komponujemy je z kilku rodzajów roślin – kwiatów, traw ozdobnych i dodatków, dobierając je pod kątem kształtu oraz koloru tak, aby były spójne i symetryczne.

Szacunek Zmarłemu Rodzina może okazać na wiele sposobów – na przykład przy pomocy pięknych, kolorowych bukietów. Imponujące, starannie przygotowane wieńce pogrzebowe tworzymy z użyciem różnych gatunków kwiatów. Zgodnie z wolą Rodziny Zmarłego sięgamy zarówno po te intensywne, jak i bardziej stonowane barwy, które urozmaicamy przy pomocy wstążek, traw oraz innych dekoracji. Nasze doświadczenie pozwala nam tworzyć kompozycje zachwycające harmonią kształtu, elegancją wykonania oraz doskonałą symetrią.

separator
wiązanki

Wiązanki pogrzebowe

Wykonywane w naszym zakładzie bukiety, powstają z myślą o ich pięknej prezencji w Kościele i bycia ukojeniem smutku Rodziny Zmarłego. Wiązanki pogrzebowe udostępniamy w wielu rozmaitych wersjach, wśród których można wybrać zarówno bardziej barwne (żółte, pomarańczowe), jak i stonowane wzory (biel, czerwień, beż). Powstają z tradycyjnych kwiatów takich, jak róże, lilie czy gerbery oraz elementów uzupełniających z traw i wstążek.

separator
pająki
separator
Gniazda

Gniazda z kwiatów – na grób

Okrągłe lub półokrągłe bukiety sprawdzają się do uzupełnienia dekoracji w Kościele podczas mszy pogrzebowej oraz jako piękna ozdoba urny Zmarłego. Gniazda przygotowujemy w różnych barwach i wielkościach.

separator

ZDJĘCIA ZNAJDUJĄCE SIĘ W GALERIACH SĄ WYŁĄCZNĄ WŁASNOŚCIĄ "KALLA" DANIEL GABRYSIAK. JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE ICH DO CELÓW KOMERCYJNYCH BEZ NASZEJ ZGODY JEST ZABRONIONE.

Przypomnijmy: zgodnie z art. 17 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych tylko twórcy przysługuje wyłączne prawo do korzystania z obrazu, rozporządzania nim oraz prawo do wynagrodzenia za korzystanie z obrazu.

Ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. – Prawo własności przemysłowej (tekst jedn.: Dz. U. z 2013 r. poz. 1410) oraz ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jedn.: Dz.U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

separator