Kalla Warszawa

kalla warszawa

Transport pogrzebowy całodobowy

Pomagamy Rodzinie i Bliskim Zmarłego w przygotowaniu Ciała do ostatniego namaszczenia. W tym celu świadczymy całodobowy transport pogrzebowy Osoby Zmarłej, zarówno na terenie Warszawy (nasze biura znajdą Państwo w dzielnicach Mokotów, Wólka Węglowa i Wola), jak i na obszarze całej Polski. Nasi pracownicy zostali wyszkoleni w taki sposób, aby świadczyć usługi z zachowaniem szacunku zarówno dla Zmarłego, jak i jego Rodziny. Dysponujemy na co dzień eleganckimi samochodami przystosowanymi do przewozu Ciał, posiadamy także wieloletnie doświadczenie w branży. Wspieramy Rodziny w trudnych chwilach, proponując wyłącznie profesjonalną pomoc zarówno przed, jak i podczas ceremonii pogrzebowej (w warstwie formalnej oraz symbolicznej).

Transport Zmarłego odbywa się w odpowiednio do tego przygotowanych samochodach. Posiadamy auta w czarnej barwie marki Mercedes Benz, odpowiednie do tego zadania nie tylko ze względu na elegancki wygląd, ale także niezawodne działanie. Bagażniki samochodów zostały specjalnie wyposażone w elementy tworzące bezpieczne miejsce na transport zgodny z obowiązującymi normami. Każdego dnia dbamy o wygląd naszych samochodów tak, aby spełniały standardy i oczekiwania wszystkich z Państwa – podczas ceremonii pogrzebowej prezentują się bez względu na pogodę.

Całodobowy odbiór na terenie całej Polski

Naszą usługę proponujemy Państwu niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Zmarły. Zapewniamy całodobowy odbiór:

Udzielana przez nasz zakład pogrzebowy pomoc w transporcie Zmarłego, możliwa jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Mogą być Państwo spokojni o odpowiednie przygotowanie naszych pracowników, którzy wykonują tę usługę. Aby zamówić samochód wystarczy zadzwonić pod naszą infolinię telefoniczną, obsługiwaną przez 24h/7  tel.  504 770 770