Formalności

Śmierć bliskiej osoby to dla wielu z nas bardzo trudne lub wręcz traumatyczne przeżycie. Nie zawsze jesteśmy wówczas w stanie załatwić wszelkie kwestie organizacyjne i formalne w parafii lub w urzędzie. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się nie tylko organizacją samego pochówku, ale oprócz tego staramy się, aby nasi pracownicy mogli w możliwie największym stopniu odciążyć Rodzinę Zmarłego w organizacji pogrzebu i w związanych z nim sprawach urzędowych.

Pomoc w parafii

Decydując się na pogrzeb katolicki jesteśmy w stanie skontaktować się ze wskazaną parafią oraz uzgodnić wszelkie szczegóły związane z pochówkiem - godzinę Mszy świętej, czy też szczegółowe ustalenia z księdzem. Znakomicie znamy kościelne realia, dlatego podejmowane działania realizujemy w bardzo sprawny i szybki sposób, zgodnie z życzeniami Rodziny.

Jeśli po uroczystości pogrzebowej organizowany jest poczęstunek dla najbliższej rodziny i przyjaciół, jesteśmy w stanie wskazać Rodzinie najbliższe lokalizacje na konsolacje.

Pośrednictwo w urzędzie

Oprócz tego oferujemy również pomoc w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych, takich jak na przykład wypłata zasiłku pogrzebowego czy też uzgodnienie spraw z zarządcą cmentarza. Na naszej stronie internetowej dostępne są gotowe do wypełnienia wnioski i formularze, co powoduje, że wszelkie sprawy urzędowe mogą zostać zrealizowane w bardzo sprawny sposób.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego zakładu pogrzebowego. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się organizacją pogrzebu z trumną, urną, a także pogrzebu świeckiego z udziałem mistrza ceremonii oraz pogrzeby o charakterze państwowym wraz z uroczystą asystą wojskową.  Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej z osób. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Swoje usługi świadczymy w Warszawie, okolicach jak i również na terenie całej Polski.

 

24hTelefon całodobowy:
+48 504 770 770
         kontakt Daniel Gabrysiak

 

Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby odciążyć Rodzinę Zmarłego w kwestiach organizacyjnych i formalnych.

Pliki do pobrania:

pdfWniosek o wypłatę zasiłku pogrzebowego w ramach ZUS

pdfWniosek o wypłatę zasiłku pogrzebowego WBE

pdfUpoważnienie do  załatwienia spraw na cmentarzu przez biuro pogrzebowe