Kalla Warszawa

Organizacja pogrzebu – Warszawa i okolice

Świadczymy dla Państwa usługi związane ze wsparciem po śmierci Bliskiej Osoby, w postaci pełnego przygotowania pogrzebu.  Jesteśmy otwarci na taki dobór rodzajów naszej pomocy, który będzie sprzyjał posiadanym przez Rodzinę funduszom. Umożliwiamy ponadto rozliczenie w ramach pobrania zasiłku pogrzebowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, MSWiA, WBE itp.

Pogrzeb – kompleksowa organizacja – Warszawa i okolice

Zajmujemy się pomocą Żałobnikom już od 33 lat i posiadamy doświadczenie zarówno w organizacji uroczystości pogrzebowych, jak i innych czynności, których sami nie są oni w stanie wykonać. Są to między innymi zamówienie nekrologu, wysłanie anonsu kondolencyjnego do prasy oraz reprezentacja Rodziny przed urzędem oraz Kościołem, podczas zamawiania mszy i miejsca na cmentarzu.

Nasz dom pogrzebowy zajmuje się organizacją pogrzebów tradycyjnych, pogrzebów z urną czy też pogrzebów z udziałem mistrza ceremonii. Pogrzeby tradycyjne z trumną i urną.  Zakład pogrzebowy Kalla dba o każdy szczegół związany z usługą pogrzebową. Posiadamy wyspecjalizowaną flotę nowoczesnych samochodów do przewozu Zmarłych marki Mercedes Benz oraz do obsługi pogrzebów tradycyjnych. Jesteśmy przygotowani na każdą sugestię dotyczącą usługi pogrzebowej. Organizujemy pogrzeby w całej Warszawie  i okolicach m.in.  Wola, Bemowo, Żoliborz, Cmentarz Komunalny Północny na Wólce Węglowej, Bielany, Wawrzyszew, Cmentarz Wolski oraz południowe rejony Warszawy jak Mokotów, Wilanów, Służew, Cmentarz w Grabowie, Cmentarz w Pyrach, Cmentarz Wałbrzyski, Cmentarz przy ul. Fosa, Powązki Stare, Powązki Wojskowe, Bródno, Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie. 

Galeria zdjęć