Kalla Warszawa

O Zakładzie Pogrzebowym Kalla - Warszawa, CAŁODOBOWO 504 770 770

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą wspierającą żałobników już od 33 lat, posiadając biura stacjonarne jako zakład usług pogrzebowych Kalla Daniel Gabrysiak w Warszawie. Organizujemy uroczystości pogrzebowe na wszystkich cmentarzach, niezależnie od rejonizacji. Udzielamy również konsultacji i pomagamy w zamawianiu pogrzebu poprzez nasze biuro mobilne. Ponadto, nasz telefon kontaktowy dostępny jest CAŁODOBOWO 504770770 , umożliwiając Państwu wezwanie samochodu do transportu Zmarłego na terenie całej Polski, z dowolnego miejsca w Warszawie, okolic (w tym z innych dzielnic, jak Ochota, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ursynów, Służew czy Żoliborz) i kraju. Posiadamy swoje oddziały przy cmentarzu na Mokotowie , przy cmentarzu Wolskim , w pobliżu cmentarza Powązki Stare ( cywilne ), Cmentarza Powązki Wojskowe oraz przy cmentarzu na Wólce Węglowej Cmentarzu Komunalnym Północnym.

Na jakie usługi pogrzebowe naszego zakładu może liczyć Rodzina i Bliscy Osoby, która właśnie odeszła?

Organizujemy uroczystości katolickie, świeckie i innych wyznań. Pogrzeb tradycyjny z trumną bądź pogrzeb z urną. We wszystkich naszych biurach są wystawy trumien i urn. Posiadamy również katalog kwiatowy ( wg zdjęć w zakładce Kwiaty ). Proponujemy Państwu przygotowanie Ciała Zmarłego do pochówku, a także dokładamy wszelkich starań, aby Ostatnie Pożegnanie było zgodne z Jego wolą. Doradzamy w wyborze trumny lub urny. Przykładamy szczególną wagę do wsparcia Żałobników od strony formalnej, zwracając się osobiście w większości kancelarii Kościelnych i będąc reprezentantami Rodziny przed służbami cmentarnymi i krematoryjnymi. Udostępniamy takie rozwiązania, które są kompatybilne z sytuacją finansową organizatorów pogrzebu poprzez nasz zakład.

W zależności od postanowień i ustaleń z Rodziną oraz według testamentu Zmarłego, czynimy kroki w kierunku godnego pochówku Jego Ciała w grobie (tradycyjnie). W zakładzie pogrzebowym świadczymy również pomoc w organizacji kremacji i pochowania urny z Prochami. Poszczególne etapy usługi pogrzebowej w trakcie mszy, konduktu czy w kaplicy pozostają natomiast bez zmian.