Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo traumatyczne wydarzenie. Wiemy, jak ciężko jest zapełnić pustkę po stracie brata, siostry czy rodziców. Jest to trudny czas dla całej rodziny, dlatego w domu pogrzebowym Kalla Daniel Gabrysiak dokładamy wszelkich starań, aby w możliwie największym stopniu ułatwić Państwu ten trudny czas i zapewnić spokojną, harmonijną atmosferę ceremonii pogrzebowej.

Od 1990 roku swoje usługi pogrzebowe świadczymy przede wszystkim na terenie Warszawy, jednak zgodnie z życzeniem rodziny działamy na terenie całej Polski. Świadczymy usługi pogrzebowe na wszystkich warszawskich cmentarzach, w tym na Cmentarzu Komunalnym Północnym na Wólce Węglowej - Cmentarz Północny, Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie, Powązki Stare, Powązki Wojskowe - Komunalne, Wawrzyszew, Marysin Wawerski, Cmentarz Bródzieński - Bródnowski, Cmentarz Wolski. Organizujemy pogrzeby na wszystkich cmentarzach komunalnych i parafialnych w Warszawie , okolicach i na terenie całej Polski.

Zakład pogrzebowy Kalla

Nasz dom pogrzebowy świadczy swoje usługi przez całą dobę. Zakład pogrzebowy Kalla świadczy usługi pogrzebowe na terenie Woli, Bielan, Żoliborza, Śródmieścia- Centrum, Bemowa, Ochoty, Bródna, Pragi, Gocławia. Nie są nam obce również rejony południowe Warszawy, jak Mokotów, Wilanów, Służew oraz okolice Warszawy m.in. Pyry, Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie, Grabów, Piaseczno, okolice Piaseczna. Poza samą uroczystością pogrzebową oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług, które pozwolą w odpowiedni sposób odciążyć Państwa w przygotowywaniu uroczystości pogrzebowych oraz w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych.

Zapewniamy transport Zmarłego z domu, ze szpitala, z hospicjum lub też innego miejsca wskazanego przez rodzinę Zmarłego. Posiadamy specjalistyczne samochody marki Mercedes-Benz. Oprócz tego w imieniu rodziny realizujemy wszystkie możliwe formalności w urzędach oraz kancelariach kościelnych i cmentarnych. W ramach rozliczenia usługi pobieramy zasiłek pogrzebowy z ZUS-u. Dodatkowo na specjalne życzenie pośredniczymy w zamawianiu nekrologów i kondolencji w prasie.

Pogrzeby tradycyjne oraz z urną

Podczas ceremonii jesteśmy w stanie dostosować się do zwyczajów oraz obrzędów praktykowanych w konkretnej parafii. Formą pożegnania Zmarłego jest towarzyszenie trumnie w kościele oraz w kondukcie żałobnym na cmentarz. W dalszej kolejności zajmujemy się obsługą ceremonii przy grobie.

Poza tradycyjnymi pochówkami w trumnie zajmujemy się również kremacją. Jest to coraz częściej praktykowana forma chowania Zmarłych. Sam obrzęd pogrzebowy nie różni się w tym przypadku od pochówku tradycyjnego. Zapewniamy kremację oraz szeroki wybór urn. W naszych biurach są wystawy trumien i urn. Towarzyszymy Zmarłemu na każdym etapie prowadzonych obrzędów - w kaplicy, w kościele podczas Mszy oraz przy grobie w czasie pochówku. Dzięki temu obrzędy mogą być pełnione w sposób godny oraz uroczysty. Pogrzeby z urną odbywają się na wszystkich cmentarzach , niezależnie od rejonizacji.