Kalla Warszawa

Zakład Pogrzebowy Kalla Warszawa - opinie

Witamy na stronie Opinie Klientów Zakładu Pogrzebowego Kalla w Warszawie. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej tradycji i profesjonalizmu w dziedzinie usług pogrzebowych. W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy zaufanie licznych Rodzin w trudnych momentach pożegnania ich Biskich. Nasza firma skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości usług organizacji pogrzebu, Kremacji w Warszawie  czy też pogrzebu świeckiego, pełnej dyskrecji oraz szacunku wobec klientów.

Zakład Pogrzebowy Kalla w Warszawie posiada trzy oddziały – biura, dostarczając wsparcia w trudnych momentach żałoby:

Zakład Pogrzebowy Kalla Mokotów – Oddział ten oferuje usługi na terenie Mokotowa i nie tylko, zapewniając profesjonalne podejście, które zawsze stawia potrzeby klientów na pierwszym miejscu.

Zakład Pogrzebowy Kalla Wólka Węglowa – Nasza obecność na Wólce Węglowej umożliwia dostarczenie wsparcia mieszkańcom tego obszaru i nie tylko. W tych trudnych chwilach oferujemy pełne zrozumienie i solidarność.

Zakład Pogrzebowy Kalla Wola – Oddział na Woli działa zgodnie z naszymi wartościami, zapewniając profesjonalne usługi i pełne wsparcie dla Rodzin potrzebujących pomocy w tym delikatnym czasie.

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałą opinią w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. Działamy z pełnym szacunkiem wobec tradycji i obyczajów różnych wyznań i kultur. Nasz zespół zdaje sobie sprawę, jak istotne jest dostarczenie wsparcia w tych trudnych chwilach żałoby, dlatego staramy się uczynić proces jak najłagodniejszym i godnym.

Opinie o Domu Pogrzebowym Kalla – Warszawa

Opinie klientów są dla nas niezwykle cenne, ponieważ stanowią potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług oraz oddania naszego zespołu w pełnieniu tej ważnej roli w życiu naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie, i za możliwość towarzyszenia w tych trudnych chwilach.

156 Reviews

Jacek Świeca

Bardzo dziękuję za profesjonalizm, kulturę i sprawność w pochówku mojego przyjaciela Ireneusza.

Monika K.

Serdecznie dziękuję za organizację pogrzebu mojego Taty. Za kulturę i takt obsługi w biurze jak i obsługi podczas ostatniej drogi. Szczerze polecam.

Ilona B.

Wspaniała i profesjonalna organizacja pogrzebu. Przede wszystkim kojący spokój w rozmowie i ustaleniach. Zaskoczona byłam serdecznością i podejściem do tematu. Firma załatwiła za mnie wszystkie dokumenty i sprawy cmentarne, do których zupełnie wówczas nie miałam głowy. Dziękuję.

Krzysztof Zalewski

W marcu tego roku zleciłem organizację pogrzebu mojej mamy firmie ,,Kalla". Byłem w biurze na Mokotowie na ul. Dominikańskiej 5. Pani, która nas obsługiwała, okazało się, że organizowała również pogrzeb naszej babci w 2012 roku. Byliśmy wówczas na ul. Puławskiej 141 róg Domaniewskiej w niebieskim wolno stojącym pawilonie. Wybierając po raz drugi ten sam zakład sprzed lat nie zawiodłem się. Fason firma trzyma do tej pory. Stały kontakt z klientem, przekaz informacji, szacun dla firmy. Polecam w 100%. Dziękuję

Konrad F.

Dziękuję za wsparcie przy formalnościach i organizacji pogrzebu mojej babci.

D.J.

Firma ,, Kalla" zajęła się pogrzebem mojej kochanej Mamusi pod koniec kwietnia. Bardzo przeżyłam tę śmierć. W tych trudnych chwilach cała organizacja pogrzebu przebiegła bardzo spokojnie. Panowie podczas pogrzebu taktowni, bez pośpiechu, bardzo pomocni. A to jest bardzo ważne. Spokój i godność. Dziękuję

Aga

Dziękuję i polecam

Krysztof

Wielki pozytyw dla firmy. KULTURA, KOMPETENCJA, CENA. Po raz kolejny nie zawiodłem się na firmie. W wielkim skrócie -SZCZERZE POLECAM. Dziękuję

Wiesława

Pogrzeb mojej mamy był skromny, ale w sercu bogaty. Dzięki firmie Kalla poczułam, że uroczystość dla mojej mamy była spokojna, pełna empatii i kultury ze strony panów obsługujących pogrzeb. Chcę na forum serdecznie podziękować.

Magda Wąsik

Szczerze polecam firmę Kalla .

Write a Review