Transport pogrzebowy całodobowy

Pomagamy Rodzinie i Bliskim Zmarłego w przygotowaniu jego Ciała do ostatniego namaszczenia. W tym celu świadczymy całodobowy transport pogrzebowy Osoby Zmarłej, zarówno na terenie Warszawy (nasze biura znajdą Państwo w dzielnicach Mokotów, Wólka Węglowa i Wola), jak i na obszarze całej Polski.

Przewóz Osoby Zmarłej odbywa się w odpowiednio do tego przygotowanych samochodach. Posiadamy auta w czarnej barwie, marki Mercedes–Benz. Ich bagażnik został specjalnie wyposażony w elementy, tworzące bezpieczne miejsce na transport pogrzebowy Ciała Zmarłego. Każdego dnia dbamy o wygląd samochodów tak, aby spełniały standardy i oczekiwania wszystkich z Państwa.

Naszą usługę proponujemy Państwu niezależnie od obiektu, w którym znajduje się Osoba Zmarła. Zapewniamy całodobowy odbiór Zmarłego:

- ze szpitala,
- z domu,
- z domów opieki,
- z hospicjum,
- z dowolnego miejsca na terenie Polski.

Udzielana przez nasz zakład pogrzebowy pomoc w transporcie Zmarłego, możliwa jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Mogą być Państwo spokojni o odpowiednie przygotowanie naszych pracowników, którzy wykonują tę usługę. Żeby zamówić samochód wystarczy zadzwonić pod naszą infolinię telefoniczną, obsługiwaną przez 24h/7.