Kremacja

Nasze usługi związane z przygotowywaniem uroczystości Ostatniego Pożegnania, a także wsparcia Rodziny w żałobie, dotyczą dwóch rodzajów pogrzebów: z urną i tradycyjnego. Pierwszy, czyli kremacja, nieustannie zyskuje przychylność bardzo wielu żałobników, jak i bywa pragnieniem spisanym w Ostatniej Woli Zmarłego.

Czy chcą Państwo zorganizować pogrzeb z urną i zastanawiają się na czym on polega?

• Ciało Zmarłego zostaje złożone w drewnianej, prostej trumnie bądź ekologicznej, a następnie jest poddane kremacji, czyli spaleniu, w specjalnym, przystosowanym do tego celu piecu kremacyjnym;
• tzw. Prochy pozostałe po całym procesie, są z szacunkiem zebrane i odpowiednio zabezpieczone;
• Rodzina Zmarłego wybiera urnę wśród wielu rodzajów, kształtów i wzorów dostępnych w naszych biurach. Zostają w niej złożone Prochy;
• pogrzeb następnie wygląda tak samo, jak tradycyjny (modlitwy w kaplicy, Msza Święta i kondukt żałobny oraz złożenie w grobie).

Posiadamy biura w trzech warszawskich dzielnicach: Wola, Mokotów i Wólka Węglowa. Przygotowywane przez nasz zakład poszczególne elementy pochówku spopielonego Ciała Zmarłego na terenie całego kraju, poprzedzone są rozmowami i konsultacjami z Rodziną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w każdym typie Ostatniego Pożegnania i jesteśmy w stanie doradzić Państwu najbardziej spójne z wolą Zmarłego rozwiązania.