Pogrzeb

Świadczymy dla Państwa usługi związane ze wsparciem po śmierci Bliskiej Osoby, w postaci pełnego przygotowania pogrzebu. Znajdą nas Państwo w Warszawie, w biurach mieszczących się w trzech dzielnicach Stolicy: Mokotów, Wola i Wólka Węglowa. Jesteśmy otwarci na taki dobór rodzajów naszej pomocy, który będzie sprzyjał posiadanym przez Rodzinę funduszom. Umożliwiamy ponadto rozliczenie w ramach pobrania zasiłku z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zajmujemy się pomocą żałobnikom już od 30 lat i posiadamy doświadczenie zarówno w organizacji uroczystości pogrzebowych, jak i innych czynności, których sami nie są oni w stanie wykonać. Są to między innymi zamówienie nekrologu, wysłanie anonsu kondolencyjnego do prasy oraz reprezentacja Rodziny przed urzędem oraz Kościołem, podczas zamawiania mszy i miejsca na cmentarzu.

W celu szczególnej opieki nad Zmarłym, przewozimy Jego Ciało z miejsca śmierci do kaplicy cmentarnej oraz później na sam pogrzeb. Przygotowujemy podstawowe elementy konduktu żałobnego i opiekujemy się formą uroczystości aż do złożenia Zmarłego, do przygotowanego na cmentarzu miejsca spoczynku. Umożliwiamy również wykonanie kremacji i pochowanie Prochów Zmarłego w urnie, zaś sam przebieg Ostatniego Pożegnania nie różni się od klasycznego pochówku.